Geweldige previewavond in Panningen bij DOK6 theater

In het Limburgse Panningen, gemeente Peel en Maas, ligt DOK6 theater en bioscoop. Afgelopen week was de previewavond van het theater. Maar liefst 9 acts lieten een voorproefje zien van het aankomende theaterseizoen. Acting The Maggot mocht als afsluiter een feest bouwen: en dat is gelukt!
De nieuwe theatershow Irish Rebels en Rovers zal te zien zijn in 25 theaters in het land. Maar slechts één keer speelt Acting The Maggot in Limburg en wel in Panningen in gemeente Peel en Maas. Dat zal helemaal aan het einde zijn van hun theatertour op 29 januari 2027. Dat lijkt nog een eind weg, met de zomervakantie nog in het achterhoofd. Toch is er al ruim een derde van de tickets verkocht in Panningen en dat komt mede door de preview-avond van afgelopen donderdag.

DOK6 Theater in Panningen
Cabaret, illusie, theater, dans én muziek!
Naast cabaret, dans, theater en illusie is er aankomend jaar in Panningen uiteraard ook muziek te horen. Acting The Maggot is één van de bands die mag komen spelen en hun theatershow Irish Rebels & Rovers zal laten horen. Een klein voorproefje leidde al tot een bijzonder gezellig feestje afgelopen week.
Acting The Maggot hoogtepunt van de avond
De lokale Omroep Peel en Maas was aanwezig om alles vast te leggen. Zij omschreven het optreden van Acting The Maggot als volgt:
“Acting The Maggot zorgde voor de muzikale afsluiting. De Nederlandse band speelt Ierse muziek en presenteerde een voorproefje van de theatertour Irish Rebels and Rovers. Daarin staan liedjes en verhalen over Ierse rebellen en rovers centraal, met naast de traditionele klanken ook ruimte voor feestmuziek.
Ook dat optreden viel op bij het publiek. Een bezoeker noemde de laatste act zelfs een van de hoogtepunten van de avond: ‘Die laatste vond ik echt wel heel gaaf.'”
Daar doen we het voor natuurlijk!
Bekijk hieronder de samenvatting van de avond gemaakt door de lokale omroep:

